Přejít k hlavnímu obsahu

Focení párů

Nabídka fotografování párů a skupin poskytuje obdobnou nabídku jako fotografování  rodin. Fotografování se řídí Vašimi požadavky - je možné vybírat z různých prostředí (ateliér, exteriér, půda, sklep, penzion). Pro zdůraznění emocí jsou vybrané fotografie "pocitově" laděny a upravovány (čb, sépie, selektivní colorizace, filtry, malba atp.).

Pro zamilované páry, snoubence a pro ty, kdo touží po spontánních fotografiích v přírodě máme nabídku fotografování "rande". Fotograf minimálně pózuje, nechává vám prostor pro vaší vlastní iniciativu, aby vše bylo co nejpřirozenější. Máte nějaké oblíbené místo v přírodě, kam rádi chodíte? Hrad, či zámek, kde vás váš přítel požádal o ruku? Nebo místo, které vám je jakýmkoliv jiným způsobem blízké? Rádi vám zhotovíme na vašem rande -ti fotografie, které vám budou přípomínat krásné a vzácné společné chvíle "zamilovaného páru".

Pro snoubence nabízíme fotografování na svatební oznámení za zvýhodněnou cenu.

Co vzít s sebou na párové focení?

Do ateliéru  - sladěné oblečení v bílé a tmavé variantě, např. bílá košile, bílá halenka, popř. bílé tričko bez potisku, modré rifle, riflová sukně. Sportovní bolečení, šaty, oblek, vše co je vám přirozené a příjemné.  Fotografuje se buď na boso, nebo v čisté obuvy.

Do exteriéru - nejvhodnější je přírodně zbarvené oblečení, nemusí být bílé, nebo černé, tak jako do ateliéru, ale určitě je dobré, aby bylo sladěné. Je dobré vyhnout se barvám jako je oranžová, nebo jiná "křiklavá" barva a pokud možno trička bez potisků. Vyjímkou je, že by to bylo vaše zvláštní přání :-)

Cena párového focení:

BALÍČEK A (1990 KČ)
cca 50-75 ks fotografií ve vysokém rozlišení na DVD (barevné, černobílé, sépiové), z toho 10ks retušovaných fotografií , 1 hod. fotografování

BALÍČEK B (2990 KČ)
cca 100-150 ks fotografií ve vysokém rozlišení na DVD (barevné, černobílé, sépiové), z toho 25ks retušovaných fotografií, 2 hod. fotografování

V případě, že se domluví spolu např.  dvě rodiny, je možné balíček "rozpůlit" - při balíčku "A" se fotí pak každá rodina půl hodiny, nutno vybrat v jednotný termín po sobě. Za příplatek k dispozici asistentka, vizážistka, možnost tvorby fotoknihy.

 

Související příspěvky v blogu