Fotografování svatby


 

Svatební fotografování v sobě zahrnuje vše, co si budou novomanželé přát - od fotografování samotného obřadu, skupinové fotografie, fotografie s rodiči a snoubenců až po celodenní fotografování počínaje ranní přípravou a konče večerní hostinou. Nabídka svatebního fotografování obsahuje - výběr z několika svatebních balíčků, od fotografování samotného obřadu až po celodenní fotografování (viz. ceny - svatby) s možností tonálních úprav fotografií, a postprocesingu (fotomontáže, selektivní colorizace, retuše, koláže atp.). Novomanželé obdrží v příslušném balíčku přináležející počet zhotovených fotografí, oblíbenou možností je zhotovení svatebních knih namísto albumů.

V případě špatného počasí, je k dispozici ateliér, popř. je možné mobilní ateliér přemístit na jiné místo.

Od roku 2011 využíváme služeb asistentky. Za tuto službu je příplatek - viz. ceny jednotlivých balíčků, služba ale není povinná! Asistentka fotografuje druhým fotoaparátem během příprav u ženicha a zdobení aut, v době, kdy hlavní fotograf je u nevěsty. Během fotografování se stará o úpravu nevěsty (rovnání šatů), nasvětluje extérním světlem, atp.

Se snoubenci preferujeme osobní schůzku v atelieru, (cca 1-1,5 hod.) kde si společně upřesníme detaily ohledně fotografování/natáčení videa. Osobní schůzka zahrnuje i ukázku fotografií, fotoknih, videa a dalších materiálů. Při větší vzdálenosti je možné tuto schůzku nahradit konzultací přes email. Pro rok  2016 platí záloha na fotografování všech typů svatebních balíčků 2.000,- Kč. Záloha pro natáčení svateb je 1.000,-  Kč. Zaplacením zálohy dochází k pevnému zabookování fotografa/kameramana. Záloha je nevratná. Platba je buď předem na účet nebo v hotovosti při osobním setkání. V případě, že si snoubenci přejí nejprve informativní schůzku, je tato konzultace zpoplatněna částkou 500 Kč a následně ji lze odečíst ze zálohy.

Termíny pro fotografování svateb pro rok 2016 je lépe včas rezervovat i přesto, že tuto službu  zajišťuji společně s fotografem Petrem Elisem a Lukášem Němcem.

V případě vážného zájmu o vzájemnou spolupráci se budume těšit na Váš e-mail, popř. zavolání.

Ceník


  
predsvatebn_foto nevsty_ppravy
Ukázky galerií s natónovanými fotografiemi a postprocesingem
galerie_1_nov

Fotografování svateb zajišťuji současně s fotografem Petrem Elisem.

foto_Petr_Elis