Sportovní fotografování

Zachycení toho správného okamžiku je v každém druhu sportu to nejdůležitější, co se od fotografie očekává. V boxu je to dopadající úder, v hokeji, fotbalu okamžik vstřelení branky, vzájemný střet v boji o puk či míč, při fotografování motorek naklopení v zatáčce atp. Správný adrenalin, kapky potu na tváří, pocity vítězství, či jakékoliv okamžiky z plného nasazení - to vše se snažím zachytit jak v emotivní, tak i v dokumentární podobě.

 

Do ukázky fotografování hokeje jsem zařadil galerii ze zápasu HC Dukla Jihlava - Slovan Ústí nad Labem, oddíl HC Dukla pak použil fotografii z tohoto zápasu na titulní stránku www.hcdukla.cz   Pro oddíl HC Lomnice nad Popelkou fotografuji jak zápasy mužů, tak i mládežnické kategorie - viz. Fotogalerie na stránkách www.hclomnice.cz.  Fotografoval jsem též 2 roky po sobě 2008 a 2009 Benefiční zápas Otakara Janeckého v Pardubicích za účasti zahraničních reprezentačních hvězd Ruska, Švédska, Finska. Galerie bude rovněž umístěna v paticovém menu stránek.

K fotografování BOXU mě přivedl Martin Kohút, který mi dal příležitost fotografovat nejen na jeho zápasech, ale i na zápasech Romana Kracika, který patří k nejúspěšnejším boxerům nejen u nás. Fotografoval jsem zápasy v Praze v Tophotelu a na Galavečeru ve Špindlerově Mlýně, kam přijeli i další borci  z naší boxerské špičky.
Fotografoval jsem na Brněnském okruhu v průběhu posledních dvou let. Účastnil jsem se Yamaha dne, německého šampionátu Pro speed a CEC Cupu. V galeriích možno vidět pouze vybrané závodníky, kteří si objednali moje služby a nechali si zhotovit osobní fotosady.
Nabídka fotografování "Fitness" v sobě zahrnuje nejen fotografování v exteriéru, v ateliéru, ale i přímo v prostředí Vašeho fitcentra, kam je možno po dohodě přivézt i mobilní ateliérová světla. Fotodokumentace Vám bude připomínat období Vašeho progresivního růstu a postupného zdokonalování.