Přejít k hlavnímu obsahu

Nabídka svatebního fotografování

Svatební fotografování v sobě zahrnuje vše, co si budou novomanželé přát - od fotografování samotného obřadu, skupinové fotografie, fotografie s rodiči a snoubenců až po celodenní fotografování počínaje ranní přípravou a konče večerní hostinou. Rovněž se věnujeme i fotografování svatebčanů v průběhu celého dne (dle příslušného balíčku).

Nabídka svatebního fotografování obsahuje - výběr z několika svatebních balíčků, od fotografování samotného obřadu až po celodenní fotografování (viz. ceny - svatby). Svatební balíčky možno časově přizpůsobit - "rozpůlit" A/B, B/C atp.

V případě špatného počasí, je k dispozici ateliér.

Od roku 2011 využíváme služeb asistentky a fotící asistentky (druhý fotograf). Za tuto službu je příplatek - viz. ceny jednotlivých balíčků, služba ale není povinná! Fotící asistentka fotografuje druhým fotoaparátem během příprav u ženicha a zdobení aut, v době, kdy hlavní fotograf je u nevěsty. Fotografuje během obřadu z "druhé strany", během focení skupinek se snoubenci fotografuje ostatní svatebčany atp.

Asistentka se při fotografování stará o úpravu nevěsty (rovnání šatů), nasvětluje extérním světlem, atp.

Termíny pro fotografování svateb pro rok 2018 je lépe včas rezervovat i přesto, že tuto službu  zajišťuji společně s fotografem Petrem Elisem, Petrou Rupovou a Sarou Šimečkovou.

Termíny pro rok 2018 zatím nejsou obsazeny všemi fotografy (vyjma 16.6.2018), proto je možné si rezervovat jakýkoliv datum.

Pokud se Vám naše práce líbí a rozhodli jste se našich služeb využít, těšíme se na Vás!

 

Související příspěvky v blogu