Přejít k hlavnímu obsahu

Svatební fotograf

S fotografováním svateb má náš tým ve složení - Petr Čepek a Petr Elis bohaté zkušenosti. Oba fotografové fotí profesionální technikou od Canonu - full frame fotoaparáty s vysokým rozlišením (Canon EOS 5D Mark III, 5D Mark II a 6D) + objektivy nejvyšší řady od Canonu s vysokou světelností a kvalitní kresbou. Např. Canon EOS 5D Mark III má 22,3Mpx CMOS sensor (full frame) RAW: (RAW) 5 760 × 3 840 pixelů. Což znamená že výstup je s počtem pixelů dostačující pro fotografie o rozměru 50 x 75 cm. Při fotografování svateb se zaměřujeme jak na ženicha a nevěstu, tak i na fotografování ostatních svatebčanů. Od každého z fotografů můžete očekávat osobní přístup, kreativitu a flexibilitu. Jsme tu pro Vás!!! Podívejte se na ukázku svatebních fotografií od jednotlivých fotografů:

Nabídka svatebního fotografování obsahuje - výběr z několika svatebních balíčků, od fotografování samotného obřadu až po celodenní fotografování, viz ceny focení svatby, s možností tonálních úprav fotografií, a postprocesingu (fotomontáže, selektivní colorizace, retuše, koláže atp.). Novomanželé obdrží v příslušném balíčku přináležející počet zhotovených fotografí, oblíbenou možností je zhotovení svatebních knih namísto albumů.

  • V případě špatného počasí, je pro párové fotografie k dispozici ateliér.

Termíny pro fotografování svateb pro rok 2021 je lépe včas rezervovat i přesto, že tuto službu  zajišťuji společně s fotografem Petrem Elisem

Termíny pro rok 2021 zatím nejsou obsazeny  proto je možné si rezervovat jakýkoliv datum.

Pokud se Vám naše práce líbí a rozhodli jste se našich služeb využít, těšíme se na Vás!

V Blogu si můžete prohlédnout krátké výběry z jednotlivých svateb od Petra Čepka

Galerie jsou v blogu upraveny různými druhy úprav, svatebčani obdrží kromě stylu uvedeném v jednotlivých galeriích v blogu  ještě další úpravy u vybraných fotografií, popř. si mohou vybrat z blogu, který styl úpravy se jim líbí.

Související příspěvky v blogu